Uzman Kadro

Tercümeleriniz, Eco-Global'in zorlu çeviri değerlendirme programı sürecinden başarıyla geçen, deneyimli ve alanında uzman tercümanlar tarafından gerçekleştirilir!

Modern Dil Kullanımı

Karmaşık çeviri süreçleri içerisinde kaybolmayın! Eco-Global, çeviri anlayışınızı modern dil kullanımı ile, alanında uzman profesyonel kadrosu ile icra eder.

Eğitime Önem

Tercümanlık hizmetinde tüm süreçlerde ilgi ve süreklilik esastır. Üst düzey sözcük bilgisi ve iş takibi ile işinizi şansa bırakmayın. hemen bizi arayın

Neler Yapıyoruz?

Tercümesini istediğiniz döküman teslim edileceği makama göre yeminli bir tercüman tarafından ya da Noter onaylı olarak talep edilebilir. Yasal belgeleriniz , hukuki sözleşmeler , akademik, teknik, mühendislik ya da medikal metinler uzman bir yeminli tercüman tarafından tercümesi tamamlanıp, kalite kontrolü sonrasında talebinize göre kargo ile ıslak imzalı ya da online olarak size ulaştırılır.

Hedefimiz öncelikle ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde sağlayacak, profesyonel aynı zamanda güvenilir bir iş performansı sergilemektir. Çeviriye dahil edilen tüm süreçlerde titizlikle davranırız.

Sadece bize yazın

Eco-Global Hoşgeldiniz

40'tan fazla dile çeviri bir tık uzağınızda

Eco-Global yeminli tercüme bürosu, tüm çeviri hizmetlerinizi güvenli, hızlı ve profesyonel düzeyde yapar. Çeviri bir uzmanlık alanıdır. Bu yüzden işinizi riske atmayın ve kendinize profesyonel bir iş ortağı seçin.

40'dan fazla dile çeviri hizmeti ile Eco-Global size en iyi çeviriyi sunar.

Hedefimiz

Amacımız Uluslararası platformlarda uzman çeviri hizmeti sağlayarak Eco-Global ailesine değer katmaktır.

Eco-Global tercümanları akademik, medikal, hukuki, mühendislik, pazarlama, teknoloji ve program - websitesi tercümesi başta olmak üzere onlarca alanda uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Dökümanınız tercümesine başlanmadan önce detaylı bir şekilde incelenerek en uygun tercümana atanır.

Bize Ulaşın

Ekibimizden birisi ile irtibata geçin

Bize Ulaşın

Müşteri İlişkileri